Кафедра роботизованої та ендоскопічної хірургії проводить науково-практичну конференцію з гнучкої оперативної ендоскопії

У Багатопрофільному медичному центрі Університетської клініки ОНМедУ кафедрами роботизованої та ендоскопічної хірургії, хірургії № 1 і загальної та військової хірургії  26 січня 2018 р. буде проведена науково-практична конференція “НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГАСТРОІНТЕСТИНАЛЬНІЙ ЕНДОСКОПІЇ”.

Конференція включатиме практичну частину у вигляді трансляції однієї з найскладніших ендоскопічних операцій, виконання трьох операцій, що потребують передових навичків, на біологічних моделях, та короткого курсу віртуального симуляційного навчання, а також теоретичну частину у вигляді лекцій та доповідей провідних фахівців.

Відмітимо, що використовуватиметься як нове обладнання кафедри роботизованої та ендоскопічної хірургії – HD-відеоендоскопічна стійка Olympus, так і налагоджена система трансляції в аудиторію кафедри з операційної з двостороннім аудиозв’язком.