Інформаційна акція і флешмоб «Безпечна любов» до Дня Св.Валентина

14 лютого 2018 р  з 12:00 до 15:00 біля головного корпусу Одеського національного медичного університету (вул. Ольгіївська, 4) фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» Одеської студентської поліклініки №21 (вул.Семінарська, 7) спільно із профкомом студентів, студентською радою ОНМедУ та ГО «Молодіжний Центр Розвитку» запрошують усіх бажаючих взяти участь в інформаційній акції і флешмобі «Безпечна любов»:

– волонтери проінформують про діяльність «Клініки, дружньої до молоді», роздадуть інформаційні матеріали та засоби індивідуального захисту;
– психологом «Клініки, дружньої до молоді» буде проведено sms-заняття: «Міжособистісна привабливість. Дружба. Симпатія. Кохання.”;
– консультант «Клініки, дружньої до молоді» проведе групове «дотестове консультування»;
– бажаючі зможуть пройти експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію в мобільній амбулаторії перед головним корпусом ОНМедУ (з 12:00 до 15:00).