Друге тематичне удосконалення “Основи лапароскопічної хірургії”

26-31 березня 2018 р. кафедрою роботизованої та ендоскопічної хірургії ОНМедУ буде проведене друге тематичне удосконалення (інтенсивний симуляційно-практичний курс) на платній основі “ОСНОВИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ”.

В курсі також прийматиме участь кафедра загальної та військової хірургії.

Курс побудований за міжнародними принципами: включає лекції та практичні заняття на симуляторах і в операційній, проводиться в інтенсивному режимі з малокомплектної групою, включає аналіз і обговорення досягнень і помилок курсантів, і, головне, передбачає асистенцію в операційній. Симуляційна частина проводиться на віртуальному симуляторі LapMentor III компанії Simbionics і тренажерах LapTrainer компанії Simulab (з новими ергономічними інструментами Wolf) – світових лідерів виробництва подібного обладнання. Таким чином, курсант отримує повний комплекс теоретичних знань і практичних навичок, що дозволяє приступити до освоєння цього складного розділу хірургії. Після закінчення курсу видається сертифікат встановленого зразка.

Програма курсу доступна тут.