IІ інтелектуальна гра “Дебют першокурсника – 2017”

2 листопада 2017 року 14:30 в аудиторії № 1 головного корпусу ОНМедУ відбудеться інтелектуальний конкурс “Дебют першокурсника”, організований силами студентського самоврядування, профкомом студентів і студентським науковим товариством ОНМедУ. Метою заходу є підвищення пізнавального інтересу і навчальної мотивації, формування навичок логічного мислення і культури виступу у студентів І курсу.

Тема заходу:

Україна все ще має неприйнятно низькі показники вакцинації. Згідно з даними Міністерства охорони здоров’я, станом на березень 2017 тільки 24% дітей у віці до 1 року були повністю щеплені проти кору, 13,9% проти поліомієліту і 13,2% проти дифтерії, коклюшу та правця. Усвідомлюючи некомпетентність людей, викликану пропагандою супротивників імунопрофілактики як серед простого населення, так і з боку медичних працівників, ми вирішили присвятити ІІ інтелектуальну гру «Дебют Першокурсника» питанням вакцинації – тому, з чим стикалися всі: діти, батьки та мандрівники за кордон. У цьому сезоні поговоримо про щеплення, протипоказання і ускладнення, а також всілякі міфи, якими «необізнані» так люблять лякати людей, подаючи вакцинацію як щось смертельно небезпечне.

Анонс для студентів:
Хочеш розвиватися в стінах університету, але не знаєш з чого почати? Втомився від кругообігу тестів і шукаєш натхнення? Хочеш знати більше, мислити глобальніше і шукаєш однодумців? Тоді тобі – до нас!
Ми шукаємо найсміливіших, талановитих і креативних першокурсників, спраглих вже з перших днів заявити про себе в стінах університету та довести, що I курс – далеко не «без п’яти хвилин» школярі, а вже повноправні представники своєї майбутньої професії!

Студентська рада МФ № 2, Студентське наукове товариство ОНМедУ і Профком студентів ОНМедУ запрошують тебе кинути виклик своїм однокурсникам і взяти участь в IІ інтелектуальній грі «Дебют першокурсника». Швидше реєструй команду і стань чемпіоном!