«Що? Де? Коли ?»

Cogito ergo sum.
Пссс , хлопче, не хочеш трохи розважитись?
Наскучило вчити тести з біології чи гістології? Від одного слова «нікотінамідаденіннуклеотід» еритроцити стинуть в жилах? Кожного вечора після важких пар в тебе рандеву з підручниками, що підморгують тобі невивченими схемами екг і фонокардіограми? Хочеться нових вражень? Залюбки прокачаєш мізки у невимушеній атмосфері і веселій компанії?

Тоді ти потрапив за адресою ! Тепер ти матимеш змогу показати «who is daddy in the house» не лише своїм одногрупникам, а й усьому університету !

Ми запрошуємо усіх розумних і кмітливих студентів, які готові прийняти участь у новому, модернізованому «Що? Де? Коли ?», який відбудеться 29 березня, о 14:30 в лекційній аудиторії кафедри біофізики, інформатики та медичної апаратури.

В нас ви зможете поринути в атмосферу захоплюючої інтелектуальної гри, насолодитись цікавими фактами з різних дисциплін та ще й піти додому не з порожніми руками !
Збирай друзів, реєструйся і стань чемпіоном!

Команда складається з 3-5 чоловік. У одній команді можуть бути представники різних груп і факультетів.Реєструє капітан.

Поспішайте, друзі, кількість команд обмежена!

Реєстрація: