Лекція на тему: «Розробка вакцини проти папіломавірусу людини (ВПЛ) на основі нано/мікрочастинок для лікування раку шийки матки»

5 липня 2018 р. о 13.00 в аудиторії №1 відбудеться лекція на тему:

«Developing nano/microparticle based human papillomavirus (HPV) vaccine for cervical cancer» ( «Розробка вакцини проти папіломавірусу людини (ВПЛ) на основі нано/мікрочастинок

для лікування раку шийки матки»).

Д-р Мохаммад Н. Уддин

Асистент кафедри фармацевтичних наук,

Коледж фармації Університету Ларкіна, Майямі, США

Дослідницькі інтереси доктора Уддіна зосереджуються на розробці вакцин на основі нано / мікрочастинок або мікро молекулах лікарських засобів.  Дослідження більш конкретно зосереджується на розробці превентивних або терапевтичних вакцин для найбільш поширених онкологічних захворювань, з використанням унікальних властивостей наночастинок, таких як: співвідношення між поверхнею та об’ємом, невеликий розмір, здатність інкапсулювати різні лікарські засоби.  Він активно займається фармакологічними дослідженнями і має багато публікацій на цю тему.