Доступ до Scopus та Web of Science

Шановні науковці!

Згідно з Наказом МОН України № 1286 від 19.09.2017 р. «Про надання доступу вищим навчальним закладамі науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти інауки України, до електронних наукових баз даних» деякі  українські виші  МОН України отримали доступ до Scopus та Web of Science.

Установи, що отримали доступ, надають його у комп’ютерних залах своїх бібліотек всім бажаючим – незалежно від того, які установи та заклади вони представляють.

В нашому містінаукові працівники та студенти ОНМедУ можуть звертатися до:

Бібліотека ВНЗ Наявний доступ до баз даних Адреса, час роботи  читальних залів та консультантів
Бібліотека Одеської державна академії будівництва та архітектури Вул. Дідріхсона, 4.
з 11.00 до 17.00
Бібліотека Одеського національного економічного університету архітектури Вул.Преображенська, 8.
з 10.00 до 17.00