Доктор Вольфганг Хольцгреве (Dr. med. Dr.h.c.mult. Wolfgang Holzgreve, MBA, FACOG, FRCOG)

Професор Вольфганг Хольцгреве (Dr. med. Dr.h.c.mult. Wolfgang Holzgreve, MBA, FACOG, FRCOG) є медичним директором і головою медичного центру університету м. Бонн (Німеччина).

Вольфганг Хольцгреве народився і виріс у Німеччині, де закінчив медичний факультет Мюнстерського університету. Він також отримав ступінь Магістру  Каліфорнійського університету у Берклі (США).

У Німеччині Вольфганг Хольцгреве став фахівцем в області гінекології та акушерства.

З 1982 по 1984 р. д-р Хольцгреве працював над дисертацією з репродуктивної генетики у Каліфорнійському університеті Сан Франциско.

Став асистентом, а потім доцентом в університеті Мюнстера.

У 1995 р. проф. Хольцгреве був призначений Головою факультету гінекології та акушерства університету Базеля (Швейцарія).

Із Швейцарії він повернувся, щоб зайняти посаду медичного директора і голови ради директорів в університеті Фрайбурга.

У 2010-2011р. проф. Хольцгреве взяв творчу відпустку для проведення наукових досліджень в області здоров’я матері та дитини в країнах з низьким рівнем прибутку. Дослідження проводились У Берлінському інституті перспективних досліджень.

У серпні 2011 р. професор Хольцгреве був обраний головним лікарем та головою медичного центру університету м. Бонн (Німеччина).

Основною сферою професійних інтересів професора  Вольфганга Хольцгреве є пренатальна діагностика і терапія, де він виступає затятим захисником особистісно-орієнтованої медицини. Серед основних напрямків його роботи є  розвиток інвазивних технік, таких як біопсія ворсин хоріона, а також неінвазивна пренатальна діагностика з використанням материнської крові.

Результатом праці професора Хольцгреве стало авторство 10 книг та 600 перших видань, членство у редакційних колегіях 15 журналів та індекс Хірша 41.

На протязі багатьох років він займав посаду головного редактора журналу

“Fetal Diagnosis and Therapy”. Сьогодні професор являється помічником головного редактора журналу “International Journal of Gynaecology and Obstetrics”, а також  “Global Library of Women´s Medicine” (www.glowm.com).

За видатний вклад у науку та медицину професор Вольфганг Хольцгреве був удостоєний багатьох нагород, серед яких: Maternity Award, Liley Medal, та інших. Він отримав п’ять ступенів почесних докторів і є почесним членом Американської та Королевської колегій акушерів та гінекологів.

Професор Хольцгреве займав посаду головного казначея Европейської Палати і колегії акушерів та гінекологів (EBCOG). В даний час він є представником Всесвітньої федерації гінекологів та акушерів (FIGO) у Всесвітній організації охорони здоров’я (WHO) та Організації об’єднаних націй у Женеві.

За сукупністю наукових заслуг, досвіду та авторитету у світовій  науковій та освітній спільноті, професор Вольфганг Хольцгреве заслуговує присвоєння йому звання почесного професора Одеського національного медичного університету.