Доктор Ральф Хусс (Dr. Ralf Huss (Chief Medical Officer bei Definiens AG Munich Area, Germany))

Ральф Хусс – доктор медичних наук, доктор філософії, ад’юнкт-професор

Ральф Хусс в даний час ад’юнкт-професор в Інституті Regenrative медицини, а також професор, керуючий директор і головний науковий співробітник в Apceth – Cell Technology Applied. Він також займає посаду головного лікаря і керівника клінічних справ на Defeniens AG і раніше був віце-президент з досліджень Roche Diagnostic.

До приходу в Roche, доктор Хасс отримав випускник і пост-докторські навчання в імунології та трансплантології медицині з лауреатами Нобелівській премії Рольф Цинкернагель в Цюріху і Е. Доннелл Томас в Дослідницькому Центрі раку Фреда Хатчінсона в Сіетлі.

Д-р Хасс є сертифікований (хірургічний) патологоанатом і має додаткових сертифікати в молекулярної патології та трансфузійної медицини. Він є співавтором понад 100 статей і оглядів, в основному, в області дослідження раку, біології стовбурових клітин і клітинної терапії. Д-р Хасс є професором патології в Мюнхенському університеті і проводить різні наукові позиції в Німеччині, так і за кордоном.

У своїх різних ролях, доктор Хасс твердо має намір на основі тканини дослідження біомаркерів і розвитку в онкології, а й у всіх інших областях біології хвороби. Його роль і обов’язок також входять зміцнення будь-якої технології і діагностика портфеля для того, щоб стратегій персоналізованих HealthCare, включаючи цифрову патологію.

Народився і виріс в Німеччині, доктор Хасс також заснував кілька невеликих біотехнологічних компаній і проводить різні міжнародні зустрічі, наприклад, з Європейської академії наук і Міжнародного товариства тканинної інженерії і регенеративної медицини.