Доктор Анджей Маліновські (проф., м.Лодзь (Польща))

Доктор Анджей Маліновські – завідувач кафедри Акушерства, гінекології та гінекологічної онкології в медичному університеті в м. Лодзь (Польща).

Звання повного професора він отримав в 2001 році як нагороду від президента Польщі за високий науковий авторитет і досягнення.

З 2001 року він є професором і керівником відділу оперативної гінекології, ендоскопії та гінекологічної онкології в  Меморіальному Шпиталі Польської Матері та Науково-дослідному інституті в Лодзі.

Науковий шлях проф. А.Маліновські почався з навчання в 1980-1986 роках у Військовій медичній академії в Лодзі, яку він закінчив отримавши звання First Class Honours. Після закінчення академії  він спеціалізується у акушерстві та гінекології, отримавши першу професійну категорію в 1990 році та другу – у 1993 році.  З 2005 року він також спеціалізується у гінекологічній онкології, а в 2016 – в гінекологічній ендокринології та репродуктивній медицині.

З 1991 року А.Маліновські зайняв посаду лікаря (із ступенем доктора філософії) на кафедрі Акушерства та гінекології у Військовій медичній академії в Лодзі. В 1996 року він захистив докторську дисертацію на кафедрі Акушерства та гінекології у Військовій медичній академії в Лодзі

До принципових академічних інтересів проф. А.Маліновські  входять такі теми та напрямки як мінімально інвазивна хірургія в гінекології, урогінекологія, репродуктивна імунологія та гінекологічна онкологія. У цих напрямках проф. А.Маліновські має великий професійний досвід та науковий авторитет. Він є автором 187 оригінальних робіт що були опубліковані в дослідницьких журналах, та 51 глави в академічних навчальних виданнях.

Проф. А.Маліновські проводить у великому обсязі  дидактичну роботу зі студентами за напрямками акушерства і гінекології в медичному університеті в Лодзі. З 2002 року він регулярно організовує практичні курси для гінекологів за тематикою  вагінальної хірургії (зокрема вагінальної гістеректомії та  фіксації крижово-остистої зв’язки), урогінекологічної хірургії та лапароскопічних процедур.