До уваги співробітників і студентів! Чергова провокація проти Одеського університету

Опоненти Одеського національного медичного університету влаштували чергову провокацію з метою ввести в оману багатотисячний викладацький і студентський колективи нашого університету.
У соціальній мережі Facebook поширюється інформація про те, що ОНМедУ начебто сплачує багатомільйонні тендери у той час, коли співробітники і студенти третій місяць не отримують заробітну плату і стипендії. Офіційно повідомляємо: відповідна інформація не відповідає дійсності і поширюється з єдиною метою — дискредитувати університет та спровокувати загострення ситуації в нашому колективі.
З 1 січня 2019 року через непідписання виконуючою обов’язків міністра охорони здоров’я кошторису Одеський національний медичний університет не здійснює жодних розрахунків ні за тендерними процедурами, ні за комунальними послугами, ані за заробітними платами і стипендіями. Раніше оголошені тендери на придбання медичного обладнання або надання послуг з ремонту будівель університету офіційно не відбулися.
Шановні колеги! Адміністрація університету зі свого боку робить все можливо задля найскорішого врегулювання ситуації та розблокування кошторису на 2019 рік. Наголошуємо, що проти нашого університету триває інформаційна війна, отже просимо вас критично ставитися до «сенсаційної» інформації, що з’являється в мережі. У разі виникнення будь-яких питань щодо поточної ситуації закликаємо звертатися безпосередньо до керівництва університету.

З повагою, Адміністрація ОНМедУ