День відкритих дверей в ОНМедУ

Незважаючи на постійні спроби прихильників МОЗ зірвати роботу Одеського національного медичного університету, виш працює в штатному режимі.

Сьогодні відбувся традиційний дня нашого закладу День відкритих дверей. Щороку ми запрошуємо абітурієнтів і їхніх батьків познайомитися з керівниками та викладачами, дізнатися більше про спеціальності, які можна здобути в нашому університеті, про переваги навчання в ОНМедУ.

Ми щасливі констатувати: з кожним роком День відкритих дверей збирає все більше молоді. Це красномовний доказ авторитету нашого університету, затребуваності освітніх послуг, якості викладання і рівня професійної підготовки, перспектив, які виш надає своїм студентам. Запрошуємо на навчання