Заняття в симуляційному центрі для учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Офтальмологія”

11 травня 2018 року на кафедрі симуляційної медицини та Навчально-інноваційному центрі практичної підготовки лікаря відбулося заняття для учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Офтальмологія”.

Під час візиту відвідувачі-студенти 4-5 курсів ознайомилися з роботою кафедри та центру, сучасним обладнанням, яке представлене різноманіттям манекенів, роботів різних рівнів реалістичності, віртуальними операційними, що дозволяють відтворити будь-які клінічні ситуації як для персонального, так і для командного та мультидисциплінарного навчання. Відвідувачі висловили подяку співробітникам кафедри та центру за надання цікавої інформації.