Цикл семінарів-практикумів для депозиторів ІРОНМЕДУ

З 27 листопада по 5 грудня 2017 року на базі Електронної бібліотеки (Мечнікова, 2а) був проведений цикл семінарів-практикумів для депозиторів Інституціонального репозиторію кафедр ОНМедУ (ІРОНМЕДУ). http://repo.odmu.edu.ua/xmlui/

Присутні були ознайомлені з перевагами Відкритого доступу та політикою Репозиторія, його структурою, основними нормативними документами, що регулюють роботу ІРОНМЕДУ, програмним забезпеченням DSpace, яке  використовується для формування та управління відкритими архівами. На семінарах було продемонстровано Покрокову інструкцію реєстрації депозиторів у репозиторії та методики формування метаданих, визначені основні критерії роботи депозиторів.

Семінари проходили в атмосфері зацікавленості з боку представників кафедр і супроводжувалися активним обговорюванням окремих технічних питань.

Працівники Електронної бібліотеки пообіцяли всебічну підтримку депозиторам, готовність до плідної співпраці по формуванню наукового контенту Інституціонального репозиторію та запропонували проведення індивідуальних консультацій для депозиторів у зручний для викладачів час.