Чергова операція ізольованої гіпертермічної хіміоперфузії

Нещодавно у Університетській клініці Одеського національного медичного університету мультідисциплинарною командою у складі хірургів онкологів та судинних хірургів кафедри хірургії N4 з курсом онкології проведено чергову операцію ізольованої гіпертермічної хіміоперфузії нижньої кінцівки хворому на саркому. Цей метод дозволяє зберегти кінцівку та подарувати надію на одужання хворому. Операція унікальна не тільки в Україні, а й за її межами, але в нашій клініці поставлена на потік, за що хочемо подякувати ректору нашого університету Запорожану В.М. та скористуватися нагодою привітати його з Днем народження, побажати йому довгих років життя та творчої наснаги!

До речі, під час операції були присутні співробітники Національного інституту раку, які залишились задоволеними рівнем надання допомоги в нашій клініці, колективом, оснащенням та загальною філософією закладу.