«ЦЕ — МОЄ САМОВИРАЖЕННЯ»

Завжди приємно відзначати, що у колективі, де ти працюєш, колеги — всебічно обдаровані люди, які досягають значних успіхів не тільки на своїй професійній ниві, а й в інших сферах життя. До таких людей належить і професор, завкафедри гігієни та медичної екології Володимир Бабієнко. Він не тільки вчений з ім’ям — доктор медичних наук, професор, а ще й митець, заслужений художник України, член Національної спілки художників України. А ще й — письменник!

Батько В. В. Бабієнка — Володимир Андрійович усе життя працював учителем математики та інформатики в селі Долинське Одеської області, заслужений учитель України.

У рамках XX Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» в Одеській національній науковій бібліотеці пройшла презентація книжки Володимира Андрійовича Бабієнка і його сина Володимира Володимировича Бабієнка — «На Українї є село Долинське: поезія; Шлях до мільйона: проза».

Обговорюючи нове видання, учасники презентації поділилися думками про особливості літературної творчості людей, для яких слово не є професією, але яких прагнення реалізувати себе вивело за межі власних професійних інтересів. Саме такими є автори презентованої книжки.

Творча особистість відчуває постійну потребу в самовираженні, яка спонукає представників багатьох спеціальностей долучатися до живопису, поезії, прози та публіцистики. В одному з інтерв’ю Володимир Володимирович Бабієнко сказав: «Мистецтво — світле явище в моєму житті. Це — моє самовираження».

Авторів щиро вітали з виходом книжки. Прозвучали вітання від члена Національної спілки художників України Галини Лекарєвої-Нікітіної.

Серед гостей презентації були кандидат історичних наук Сергій Боган, керівник Одеського міського центру здоров’я Володимир Михайленко та інші. На захід також завітали науковці, художники, гості XX виставки-форуму «Українська книга на Одещині», читачі бібліотеки, взагалі всі небайдужі до історії свого краю одесити.

Із сайту ОННБ