Атестація випускників фармацевтичного та міжнародного факультетів заочної форми навчання

З 12 по 21 лютого 2019 року в Одеському національному медичному університеті проходила атестація випускників фармацевтичного та міжнародного факультетів заочної форми навчання. Під час атестації відбувся захист дипломних робіт, метою підготовки яких є розширення, систематизація та закріплення теоретичних знань, одержаних під час навчання в університеті, набуття навичок самостійного вирішення науково-дослідних та практичних завдань у галузі фармації. До захисту були допущені студенти фармацевтичного факультету Богза Лілія, Задорожна Юлія, Федоренко Ірина та студент міжнародного факультету Ляшкінов В’ячеслав, які в період навчання в університеті проявили інтерес до наукової роботи, були активними членами наукових гуртків на кафедрі загальної та клінічної фармакології, фармакогнозії, організації та економіки фармації та фармацевтичної хімії. Брали участь у наукових конференціях студентів і молодих вчених.
Випускники університету продемонстрували добру теоретичну підготовку і засвоєння практичних навичок з клінічної фармації, фармакогнозії, фармацевтичної хімії, управління та економіки фармації та технології ліків, що відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики за спеціальністю «Фармація». Найкращі практичні навички й знання продемонстрували студенти фармацевтичного факультету — Бурмістр Лілія, Ляміна Юлія, Нєдова Тетяна та Грініч Марина. Серед студентів міжнародного факультету кращі практичні навички і знання продемонструвала Валуца Анастасія.