Зустріч студентського самоврядування зі старостами гуртожитків ОНМедУ!

Вчора, 28 грудня 2018 року, відбулася зустріч голови студентського самоврядування Старенко Анастасії та голови соціально-побутової комісії Боєва Ярослава зі старостами гуртожитків ОНМедУ.

На порядку денному були винесені питання щодо умов проживання студентів у гуртожитку та узгоджено графік чергувань у гуртожитках на новорічних святах.

Відповідно до «Положення про студентське самоврядування», студентська рада гуртожитку є органом самоврядування студентів, які мешкають у гуртожитку, що виконує функції забезпечення прав та контролю за виконанням обов’язків мешканців гуртожитку, визначених «Договором найму житлового приміщення в гуртожитку», «Правилами внутрішнього розпорядку університету та гуртожитку» та іншими нормативними документами.

Сподіваємося, що співпраця студентського самоврядування та студентів у гуртожитках покращить якість проживання останніх найближчим часом!