27 березня відбулося планове засідання Вченої ради ОНМедУ

За головування академіка В. М. Запорожана члени Вченої ради обговорили питання, що стосуються як оптимізації навчального процесу, так і зміцнення іміджу ОНМедУ серед вітчизняних і зарубіжних медичних вишів.
Перш ніж приступити до обговорення доповідей, голова Вченої ради ака-демік В. М. Запорожан вручив нагороди студентам, які перемогли у змаганнях з карате, шахів і тенісу.
Виступи доповідачів ще раз показали, що до вирішення будь-яких питань співробітники університету ставляться творчо. Так, наприклад, для успішної здачі студентами ОСКІ (об’єктивного структурованого клінічного іспиту) в. о. проректора з науково-педагогічної (навчально-методичної) роботи професор І. П. Шмакова і проректор з науково-педагогічної (з міжнародних зв’язків) роботи професор В. Г. Марічереда розробили проект Центру підготовки та складання ОСКІ.
Для професора О. Г. Юшковської чергова наукова конференція студентів та молодих вчених, присвячена 90-й річниці з дня народження Б. Я. Резніка, — це не просто доповіді, це дух і атмосфера наукової думки, презентація наукових праць і «Круглий стіл», в якому візьмуть участь учні та послідовники великого вченого.
Професор О. О. Тарабрін, один з ініціаторів VI Міждисциплінарного міжнародного конгресу анестезіологів “Black Sea Pearl”, з натхненням розповів про підготовку до форуму, програма якого буде насичена лекціями на актуальні теми, найсвіжішими знаннями та ідеями не тільки у галузі анестезіології, гемостазіології, реаніматології та інтенсивної терапії, але і в інших сферах медицини.
Цього року серед спікерів конгресу — видатні вчені та фахівці світового рівня, а послухати їх та поспілкуватися з ними висловили бажання понад 700 осіб, і не тільки з України.
Слухаючи виступи доповідачів, є нагода ще раз впевнитися, що для багатьох європейських і американських навчальних закладів ОНМедУ цікавий, вони хочуть з ним співпрацювати, а багато вчених вважають за честь бути Почесними докторами ОНМедУ. На цьому засіданні звання Почесного доктора Одеського національного медичного університету присуджено генеральному директору гінекологічної клініки університету м. Хайдельберг, професору Крістофу Райнхарду Зону (Німеччина).