Відбулася прес-конференція на тему поточної діяльності ОНмедУ

27 липня 2018р.

Відбулася прес-конференція на тему поточної діяльності Одеського національного медичного університету

 

27 липня 2018 року в приміщенні головного корпусу Одеського національного медичного університету відбулася прес-конференція з приводу роботи та поточної діяльності вишу.

Представники адміністрації університету поспілкувалися з представниками ЗМІ та громадськості й відповіли на запитання охочих. «Станом на сьогоднішній день Одеський національний медичний університет працює в штатному режимі, – запевнив в. о. ректора Аймедов Костянтин Володимирович. – Вступна кампанія проходить згідно із графіком, щоденно відбуваються засідання приймальної комісії. Так, станом на сьогодні прийнято заявок від вступників навіть більше, ніж минулого року, незважаючи на підвищення прохідного балу ЗНО».

 «Останнім часом значно пожвавився інтерес суспільства навколо теми зміни керівництва університету. Хочемо наголосити на абсолютній чинності наказу Міністерства охорони здоров’я 34-О від 17 липня 2018 року щодо звільнення з  посади ректора ОНМедУ Запорожана Валерія Миколайовича та розірвання з ним контракту, – наголосила юрист, провідний фахівець центру інформаційного аналізу та внутрішнього контролю якості освіти Микулінська Вікторія Євгенівна.

«Одеський національний медичний університет згідно із українським законодавством та Статутом вишу перебуває у безпосередньому підпорядкуванні й управлінні Міністерства охорони здоров’я України. Відповідно всі перевірки міністерства були цілком законними, тому розмови про ніби-то рейдерське захоплення університету є нічим іншим як свідомим поширенням неправдивої інформації зі сторони попереднього ректора», – зауважила проректор з науково-педагогічної роботи Дубініна Владлена Геннадіївна.

Заступник головного бухгалтера Дідковська Наталя Георгіївна запевнила, що структурні підрозділи університету працюють в штатному режимі й підкреслила, , що виплати заробітної плати співробітникам університету проходять безперешкодно та згідно з графіком.

«Хочу закцентувати на тому, що ми є абсолютно відкриті до спілкування – зі ЗМІ, представниками громадськості, студентством, трудовим колективом університету. Наша головна мета це досягнення абсолютної об’єктивності у подачі інформації, а також прозорість та демократичність у спілкуванні як із громадянським суспільством, так і з представниками нашого університету», – наостанок наголосив в. о. ректора Аймедов Костянтин Володимирович.