100 видатних випускників

Малиновський Андрій Володимирович – завідувач кафедри роботизованої та ендоскопічної хірургії, доктор медичних наук, онкохірург.

Відразу після школи вступив до Одеського національного медичного університету, який закінчив у 2003 році. Інтернатуру проходив на кафедрі хірургії №1 ОНМедУ на базі Одеської обласної клінічної лікарні (ООКЛ), після чого влаштувався асистентом кафедри хірургії №1 ОНМедУ на базі відділення малоінвазивної хірургії ООКЛ. У цей час він захистив кандидатську дисертацію на тему «Малоінвазивні методи лікування ахалазії стравоходу».
З 2015 по 2017 рр. працював доцентом на тій же кафедрі. Займає посаду завідувача кафедрою роботизованої і ендоскопічної хірургії після захисту докторської дисертації в 2017 році на тему «Лапароскопічна пластика великих і гігантських гриж стравохідного отвору діафрагми».

Андрій Володимирович спеціалізується на лапароскопічній хірургії та абдомінальній онкохірургії, має вищу категорію. Проходив навчання та підвищення кваліфікації у таких професорів, як Грубник В.В., Щепотін І.Б., Котенко О.Г., Колесник О.О., Амір Сольдо і с.н.с. Лукашенко А. В.

Також брав участь у майстер-класах в Німеччині, Румунії, Великобританії та міжнародних конференціях в Греції, Франції, Нідерландах, Китаї, Великобританії.

Малиновський А.В. є членом багатьох спілок: Європейської асоціації ендоскопічних хірургів, Української асоціації фахівців з малоінвазивних, ендоскопічних і лазерних технологій, Казахстанської асоціації хірургів, Української асоціації онкохірургів, асоціації хірургів Одеської області (з 2017 року є головою правління).

Малиновський Андрій Володимирович є автором та співавтором 5 монографій і посібників, більше 140 статей, 1 методичної рекомендації, затверджених МОЗ України, а також має 5 патентів на винаходи.

Незважаючи на свій молодий вік, Малиновський Андрій Володимирович вже досяг висот у своїй галузі і прагне далі вдосконалюватися та знаходити нові можливості лікування.